Dursun Özbek Ali Koç’u fena bombaladı: Yanına kalmayacak

Süper Lig’in 37. haftasında oynanan ve Fenerbahçe‘nin Galatasaray‘ı deplasmanda yenerek şmpiyonluk yarışının son haftaya kalmasını sağladığı dev derbinin yankıları sürüyor.

“MAYISLAR BİZİMDİR, ALİ KOÇ’UN YAPTIĞI YANINA KALMAYACAK”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, derbi mağlubiyeti ve sonrasında yaşananlar hakkında Sözcü’ye açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç‘u eleştiren Özbek, “Galatasaray

“ARKADAŞLARIMIZ HASTANEDE YATIYOR”

Koç’un saha görevlileri ile arasında yaşadığı olayları tekrar hatırlatan Özbek, “Darp ettikleri arkadaşımız hastanede yatıyor. Bu durumun bile seçim malzemesi yapılıyor olması son derece rahatsız edici. Bizim birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekiyor. Bu konuda da konuşacaklarım var ama camiamızın konsantrasyonunu bozmaktan kaçınıyorum. Zamanı gelince biz de konuşacağız. Şu anda tek gündemimiz, pazar günü oynayacağımız maç ve kazanacağımız şampiyonluk… Şu an transferin konuşulmasından ziyade hafta sonu kazanacağımız zaferin konuşulmasını istiyorum. Florya’da yatıp kalkıyoruz. Takımın yanındayız Galatasaraylıyız; Galatasaray’a hizmet etmek en önemli hedefimiz. Galatasaray’a hizmet etmek isteyen herkese kapım açık. Ama dedikodularla bu camianın içine nifak tohumlarını ekmeye çalışanlarla da savaşmaktan kaçmam. İhaleyi şeffaf yapmadılar diyorlar ama biz henüz bir ihale yapmadık ki! Kimseyle herhangi bir sözleşme imzalamadık. İki firma daha var; onları ve niyetlerini de dinlemek istiyoruz. Proje üzerinde konuşulan şeylerin doğruyu yansıttığını düşünmüyorum” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir